23 Kasım 2014 Pazar

Kitap Tanıtımı- Yorumu ve Alıntılar- Çırılçıplak


ARKA KAPAK:
Çırılçıplak bir tutku. Gizlenen gerçekler. Unutmayacağınız bir aşk.

Londra Üniversitesi'nde sanat eğitimi alan Amerikalı bir öğrenci ve yarı zamanlı bir fotomodel olan Brynne Bennet, yaşadığı trajediye rağmen hayatını yeniden bir düzene sokmuştu. Ta ki başarılı işadamı Ethan Blackstone, Brynne'in çıplak fotoğrafını satın alana kadar...

Ethan, Brynne'i yatağında istiyordu ve onu orada tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı. Onun dominant karakteri, Brynne'i hem çekiyor hem de korkutuyordu. Ancak bu ilişkide sırlar söz konusuydu. Hem de oldukça büyük sırlar… Ethan'ın ona duyduğu tutku, Brynne'i kurtarmaya yetecek miydi; yoksa aralarındaki sırlar ikisini de yok mu edecekti?YORUM:
Brynne Bennet yaşadığı trajediye rağmen hayata tutunmak ister bunda kimsenin yardımını almak istemez. Bu yüzden üniversitede okurken yarı zamanlı fotomodellik yapar. Hayatı ise Ethan Blackstone’ın çıplak fotoğrafını satın almasıyla değişir.
 Ethan Blackstone; onun her şeyden haberi vardır ve istediklerini elde etme konusunda ustadır. Başarılı CEO, Brynne’yi istemektedir. Ve bunun için elinden geleni ardına koymayacaktır. Sırlarla dolu bir ilişki, nasıl olur dersiniz?
Grinin Elli Tonu’nu seven, Christan Grey’i seven herkesin Ethan Blackstone’da bayılacağına adım gibi eminim. Dominat Ethan’a âşık olacaksınız. Kitap öyle bir sonla bitiyor ki, çıldırmamak elde değil. Ama size güzel bir haberim var, serinin ikincisi şu an çeviride. Ben bu seriye tek kelimeyle âşık oldum!

Bu arada Yabancı Yayınları’nın kalitesine ve ayraçlarına bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim.

ALINTILAR:

“İnsanların arasındayken,  Ethan tam bir centilmendi ve kendini tutuyordu fakat kapalı kapılar ardındayken? Dikkat et!”
***
“Ethan dokunmaya meraklıydı, eğer yapabiliyorsa sürekli dokunuyordu.”
***
“O anda bütün sorularımın cevabını biliyordum. Ethan’ı seviyor muydum? Evet. Onu seviyordum.”
***
“Bana yalan söylemişti ve artık ona güvenemezdim. Beni sevdiğini söylemişti. Âşıklar bunu mu yapardı? Yalan mı söylerlerdi?”
***

“Başarısızlığa mahkûmdum. Bunu biliyordum. Ethan’ı asla unutmayacaktım. Asla.”

0 yorum:

Yorum Gönder