29 Haziran 2014 Pazar

Kötü Çocuklar'Soluk Soluğa'-YorumBir kız, iki erkek ve bir aşk üçgeninin ateşli hikayesi Olivia Townsend özel biri değildir. Okul ücretini çıkarmak için çalışan, babasının işlerini yürütmesine yardım eden sıradan bir kızdır. Babasını terk edecek ikinci kadın olmamaya kararlıdır, kendi hayatını askıya alması gerekse bile… Olivia için, yapması gereken şeyler bellidir. Fakat, Cash ve Nash Davenport ile tanıştıktan sonra her şey karmaşık hale gelir. Onlar kardeştir. Hem de ikiz. Cash, onun bir erkekte istediği her şeye sahiptir. Tehlikeli ve ne olursa olsun onu yatağa atmayı isteyen seksi, kötü bir erkektir. Olivia'yı baştan çıkarır ve tek bir öpücükle, kötü olduğunu unutturur. Nash, onun bir erkekte ihtiyaç duyduğu her şeydir. Başarılı, sorumluluk sahibi ve son derece tutkulu bir erkektir. Ama o, Liz'in zengin ve güzel kuzeni Marissa ile birliktedir. Yine de bu, Olivia'nın ona baktığında erimesini durdurmaz. Tek bir dokunuşla, neden asla birlikte olamayacaklarını unutturur. Olivia, onların bir şey sakladığını öğrenince, siyah beyaz olan her şey grileşir. Olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmasını gerektiren bir şey… Ama kaçmak için çok geçtir. Olivia artık olayların içindedir. Ve aşıktır. İkisine de. İki kardeş de Olivia'nin kalbini titretir. İki kardeş de Olivia'yı heyecanlandırır. Olivia ikisini de ister. Ve onlar da Olivia'yı. Peki, Olivia nasıl bir seçim yapacak?

Olivia babasının çiftlik evinden muhasebe okumak için ayrılmıştır.Kuzeni Marissa'nın evinde kalmaya başlamıştır.Arkadaşının,Bekarlığa Veda Partisi'nde Cash ile tanışır, bu tanışma baya bir olaylı olacaktır.Cash yakışıklı mı yakışıklı,seksi gülümsemesiyle,kaslarıyla yani anlayacağınız her şeyle tam bir kötü çocuktur.Olivia uyandığında Marissa'nın sevgilisi Cash'ın ikizi Nash, aynı seksi gülümseme ile.Olivia ikisine karşıda inanılmaz bir çekim hissetmektedir ve ikisini de istemektedir.Peki Cash mı Nash mı?
Son zamanlarda okuduğum kurgusu değişik, akıl almaz bir kitaptı.Akıcı dili ve acaba Cash mı Nash mı merakı kitabı hemen bitirmemi sağladı.Kitabın sonunda bir bomba patlıyor benden söylemesi:)Uzun lafın kısası kesinlikle tavsiyemdir:)

2 yorum: